| Specification | Value |
| Artikelnummer | 863100281 |
| Modelnaam | COMPACT K 310 RH 60 HZ LM 3M |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Right hand hinged reversible door with lock, 3 stainless marine shelves, 1 stainless bottom shelf, marine legs (not factory fitted) |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 640 mm |
| Hoogte | 1335 mm |
| Plankgrootte | Rooster 484,7 x 433 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | ABS grijs |
| Bruto gewicht | 61 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Netto gewicht | 61 kg |
| Opties | 50Hz |
| Voeding | 230V, 60Hz |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Volume, bruto | 218 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 205 |
| CO2-equivalent | 135.85 kg |
| GWP | 1430 GWP |
| Koelmiddel | 0.1 kg |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | 863100281 |
COMPACT K 310 RH 60 HZ LM 3M
Koelkast in marine uitvoering. Rechts afgehangen deur, inclusief slot, deur is om te hangen, 3 RvS marine roosters, 1 RvS bodemrooster, marinepoten ( niet gemonteerd af fabriek) Hoogte: 1335 mm Inhoud bruto: 218 ltr. Uitwendig/inwendig: RvS/ABS grijs GRAM COMPACT 310 is ontworpen om te passen waar andere kasten ofwel te klein of te groot zijn. Met zijn hoogte van 130 cm en zijn compacte design is alles gemakkelijk te bereiken. Het "bovenblad' van de kast is ook een ideale plek om een ander apparaat zoals een magnetron te plaatsen. U kunt kiezen tussen een witte of RvS uitvoering, met dichte deur of een glasdeur. De binnenwand is uit één stuk vormgegoten ABS-kunststof vervaardigd, met mooie afgeronde hoeken. De RvS kasten zijn inwendig grijs ABS, de wit gelakte kasten inwendig met wit ABS en witte roosters. De glasdeur kasten zijn inwendig altijd wit ABS met witte roosters.