Premier U 80 DR CO2 (AKCC-B) Koelkast/vriezer ‘U’-type met Danfoss-bediening met bluetooth voor extern koelsysteem
188801015
Lees meer
Equipped with right hand hinged reversible door with lock, Internal lighting, 2 stainless marine shelves, 1 stainless bottom shelf. Height: 830mm
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 862120281 |
| Modelnaam | COMPACT F 210 RH 60 HZ 2M |
| Merk | Gram |
| Titel | Undercounter Freezer for Marine use |
| Voorzien van | Right hand hinged reversible door with lock, 2 stainless marine shelves, 1 bottom stainless shelf |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 642 mm |
| Hoogte | 830 mm |
| Plankgrootte | Rooster 484,7 x 433 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | Polystyreen, witte |
| Bruto gewicht | 46 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Netto gewicht | 46 kg |
| Opties | 50Hz |
| Voeding | 230V, 60Hz |
| Temperatuurbereik | -22/-5°C |
| Volume, bruto | 125 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 177 |
| CO2-equivalent | 100.1 kg |
| GWP | 1300 GWP |
| Koelmiddel | 0.07 kg |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | 862120281 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for