| Specification | Value |
| Artikelnummer | 813949015 |
| Modelnaam | CF 45 SG |
| Merk | Gram |
| Titel | DIEPVRIESKIST |
| Breedte | 1300 mm |
| Diepte | 730 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Verbindingstemperatuur | 173 kW |
| Interieur | Body wit |
| Bruto gewicht | 71 kg |
| Netto gewicht | 71 kg |
| Voeding | 230V, 50 Hz |
| Temperatuurbereik | -22/-14°C |
| Volume, bruto | 527 l |
| Volume, netto | 504 l |
| SKU | 813949015 |
813949015
CF 45 SG DIEPVRIESKIST
Diepvrieskist uitgevoerd met een balansscharnierdeksel, handgreep met slot en wateruitloop. Uitgerust met 2 witte draadmanden en milieuvriendelijk koudemiddel.
Temperatuurbereik: -22 / -14
Bruto inhoud: 527 L
Afmetingen inclusief handgreep en scharnieren: 1300 x 730 x 865 mm
Uitwending / Inwendig: wit / wit
Aluminium wielen
Offerte aanvraag Bekijk specificaties