Premier F 2 A DL DR L E Vrieswerkbank met 2 secties
213000012100
Lees meer
De Premier F 2 B DL DR L E is een Wrieswerkbank met 2 secties met een netto intern volume van 192 l.
Dit 1/1 GN werkstation op poten heeft afmetingen B x D x H van 1310 x 680 x 880/930 mm.
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesPREMIER-Counters en -kasten zijn ontworpen om de binnentemperatuur snel te herstellen na elke deuropening en ontdooiing.
NAADLOOS KEUKENONTWERP
Dankzij de slimme ontluchting aan de voorkant hoeft er geen lucht naar de onderkant, zijkanten of achterkant van het apparaat te stromen. Dit zorgt voor een naadloze integratie in je keukenontwerp.
EENVOUDIG ONDERHOUD
De koeleenheid met compartimenten is uitneembaar voor eenvoudig onderhoud.
HYGIËNE & KOELEFFICIËNTIE
De brede magnetische pakkingen zijn afneembaar voor eenvoudige reiniging. De drievoudige isolatie zorgt voor een effectieve afdichting, waardoor er minder koude lucht ontsnapt voor maximale efficiëntie.
ERGONOMISCH ONTWERP
PREMIER-Counters zijn voorzien van ergonomische ontwerpkenmerken, zoals antikantel geleiders, laden met uittrekstop, extra lange telescopische ladegeleiders en handgrepen over de volledige Breedte.
ENORME VARIËTEIT
Met PREMIER werkbladen kun je de werkplek kiezen die past bij jouw individuele keukenroutine. Kies uit een breed assortiment werkbladen met verschillende combinaties van , deuren, laden, poten/wielen, temperatuurbereiken en accessoires.
MEER FUNCTIES:
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 213030012100 |
| Modelnaam | Premier F 2 B DL DR L E |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 6 jaar |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Titel | Wrieswerkbank met 2 secties |
| Toebehoren inbegrepen | 2 grijze roosters in elke deursectie |
| Voorzien van | Plafond isolatie (zonder werkblad), 2 deursecties, 4 grijze roosters incl. dragers |
| Breedte | 1310 mm |
| Breedte (verpakt) | 1340 mm |
| Diepte | 680 mm |
| Diepte (verpakt) | 710 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Hoogte (verpakt) | 1079 mm |
| Volume (verpakt) | 1.05 m³ |
| Energie verbruik | 1410 kWh/year |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Standaard energie-efficiëntieklasse | ISO 22041-2019 |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 40.26 EEI |
| Aantal planken | 4 |
| Aantal planken per sectie | 2 |
| Plankgrootte | 1/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | -25/-5°C |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Vermogen | 425 W |
| Uitwendig | RvS AISI 304 |
| Interieur | RvS AISI 304 |
| Bruto gewicht | 92 kg |
| Isolatiedikte | 60 mm |
| Isolatietype | Polyurethaan |
| Potens / Wielen | H = 130-180 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 192 l |
| Netto gewicht | 80 kg |
| Aantal secties | 2 secties |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 45 dB |
| Volume, bruto | 301 l |
| Volume, netto | 192 l |
| Werkblad opties | Zonder werkblad B |
| Koelsysteem | Built-in cooling system |
| Deur/lade configuratie | Met deursectie |
| Koelcapaciteit | 376 |
| Optionele extra's | Set van 4 poten 125-200 mm Set van 4 poten 130-180 mm Set van 4 wielen 125 mm Set van 4 wielen 150 mm Set van 4 wielen 200 mm Uitbreidingsset voor wielen (verlengt de hoogte van de wielen met 50 mm) RVS rooster, 325 x 530 mm RVS rooster, 325 x 530 mm Set geleiders, 2 stuks Deursectie Werkblad vlak Werkblad met 50mm opstaande rand Werkblad met 100mm opstaande rand |
| CO2-equivalent | 0.165 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.055 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| Model | 12 |
| SKU | 213030012100 |
| Accessory name | Item number |
| Rooster RVS, 325 x 530 mm | 760660010 |
| Set van 4 wielen 150 mm | 760660011 |
| Set van 4 wielen 200 mm | 760660012 |
| Set van 4 wielen 125 mm | 760660022 |
| Set van 4 poten 130-180 mm | 760660118 |
| Set van 4 poten 135-200 mm | 760660119 |
| Uitbreidingsset voor wielen (verlengt de hoogte van de wielen met 50 mm) | 760660453 |
| Deursectie | 760660482 |
| Set geleiders, 2 stuks | 760660545 |
| Rooster grijs, 325 x 530 mm | 760660546 |
| Werkblad vlak PREMIER 270 | 760660580 |
| Werkblad met 50mm opstaande rand PREMIER 270 | 760660583 |
| Werkblad met 100mm opstaande rand PREMIER 270 | 760660584 |
| Set van 4 poten 100-150 mm | 760660700 |
213000012100
Lees meer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for