Premier U 60 DR CO2 (AKCC-B) Koelkast/vriezer ‘U’-type met Danfoss-bediening met bluetooth voor extern koelsysteem
188601015
Lees meer
De Hoshizaki PREMIER is een serie kasten voor intensief gebruik met energie-efficiënte koeling (klimaatklasse 4), waarmee aan de behoeften van drukke commerciële keukens wordt voldaan. Het duurzame ontwerp met massieve deurscharnieren, roestvrij staal en een onberispelijke afwerking is gebouwd om de meest veeleisende keukenwerkzaamheden te weerstaan. De lage PREMIER-kasten kunnen worden voorzien van wielen in plaats van poten om gemakkelijk in omgevingen met een laag plafond te passen, maar overtuigen toch met een verrassend hoog intern volume.De Premier KG 60 L DR is een Koelkast met glasdeur met een netto intern volume van 335 ltr. De afmetingen zijn 610 x 848 x 2080-2130 mm.
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesVOEDSELVEILIGHEID & TEMPERATUURSTABILITEIT
Het efficiënte luchtcirculatiesysteem helpt om altijd perfecte bewaartemperaturen te behouden, waardoor de smaak, textuur en voedingswaarde van uw verse producten niet verloren gaan. De PREMIER is zo ontworpen dat de binnentemperatuur snel wordt hersteld na elke deuropening en ontdooiing. Daarnaast zorgt de automatische ontdooifunctie altijd voor stabiele temperaturen. De brede, magnetische pakkingen garanderen een doeltreffende afdichting en zorgen ervoor dat er minder koude lucht ontsnapt.
ONTWORPEN MET COMPARTIMENTEN
De condensor van de PREMIER is bovenop de kast geplaatst, wat meerdere voordelen biedt. De kasten kunnen in één keer worden schoongespoeld, zonder risico van elektrische kortsluiting. Aangezien de verdamper bovenop de kast is geplaatst, kan waardevolle ruimte in de kast worden gebruikt voor opslag. Bovendien kan hij gemakkelijk worden onderhouden via het toegangspaneel aan de voorkant van de kast.
LAGE BEDRIJFSKOSTEN & DUURZAAMHEID
De energiezuinige koeltechnologie die in dit brede assortiment opbergkasten is toegepast, kan helpen om dagelijks kosten te besparen. De Premier KG 60 L DR werkt op natuurlijk koelmiddel en heeft klimaat klasse [4].
ERGONOMISCH & GEBRUIKSVRIENDELIJK
Extra’s, zoals het praktische voetpedaal, maken handsfree openen mogelijk, dragen bij tot een gezondere werkomgeving en besparen tijd bij drukke keukenwerkzaamheden. Het functionele en intuïtieve display is gemakkelijk te navigeren.
HYGIËNE & AFVALREDUCTIE
Dankzij de afgeronde hoeken, gladde oppervlakken en gegoten rails worden schoonmaakschema’s een snelle en eenvoudige taak. De praktische anti- kantelfunctie voorkomt morsen. De binnen- en buitenkant zijn gemaakt van AISI 304 roestvrij staal en zijn perfect geschikt voor vochtige locaties.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 184601010 |
| Modelnaam | Premier KG 60 L DR |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 6 jaar |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Titel | Koelkast met glasdeur |
| Toebehoren inbegrepen | 4 grijze roosters (400 x 600 mm), 4 sets dragers, Pedaaldeuropener met overbelastingsbeveiliging |
| Voorzien van | Rechtsdraaiende omkeerbare deur met slot, automatische deursluiting, pedaaldeuropener, 4 grijze roosters, LED-verlichting |
| Breedte | 610 mm |
| Breedte (verpakt) | 670 mm |
| Diepte | 848 mm |
| Diepte (verpakt) | 880 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 2080 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 2130 mm |
| Hoogte (verpakt) | 2150 mm |
| Volume (verpakt) | 1.2676 m³ |
| Energie verbruik | 373 kWh/year |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Standaard energie-efficiëntieklasse | ISO 22041: 2019 |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 32.2 EEI |
| Aantal planken | 4 |
| Maximaal aantal planken | 25 |
| Plankgrootte | Rooster Euronorm 400x600 mm | 1/1 EN |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Klasse van het klimaat | 4 |
| Vermogen | 120 W |
| Uitwendig | RvS AISI 304 |
| Interieur | RvS AISI 304 |
| Bruto gewicht | 125 kg |
| Netto gewicht | 115 kg |
| Isolatiedikte | 78 mm |
| Isolatietype | Polyurethaan |
| Potens / Wielen | H = 130-180 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 335 l |
| Opties | Legs/castor, grey/stainless shelves, right or left hand hinged door |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 46 dB |
| Volume, bruto | 480 l |
| Koelsysteem | Built-in cooling system |
| Deurtype | Glasdeur |
| Producttype | Kasten |
| Koelcapaciteit | 206 |
| Optionele extra's | Set van 4 poten 130-180 mm Set van 4 wielen 125 mm Grijs rooster met achteropstand Grijs rooster met achteropstand (onder) RVS rooster met achteropstand RVS rooster met achteropstand (onder) Set RVS rooster (4) met achteropstand Set van 2 rails voor U profiel Hoofd sleutel |
| CO2-equivalent | 0.24 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.08 kg |
| Type koudemiddel | R600a |
| SKU | 184601010 |
| Accessory name | Item number |
| Set van 4 wielen 125 mm | 760660022 |
| Set van 4 poten 130-180 mm | 760660118 |
| Hoofd sleutel (loper) | 760660430 |
| Rooster grijs met achteropstand voor 1/1 EN kasten excl dragers | 760660431 |
| Set van 2 dragers voor 1/1 EN kast U profiel | 760660432 |
| Rooster RVS met achteropstand voor 1/1 EN kasten | 760660440 |
| Set van roosters (4 roosters) RVS met achteropstand voor 1/1 EN excl. dragers | 760660446 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for