| Specification | Value |
| Artikelnummer | 143951010 |
| Modelnaam | Baker F 950 L DR |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 6 jaar |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Titel | Vriezer |
| Toebehoren inbegrepen | 25 sets bakplaatsteunen voor euronorm |
| Voorzien van | Rechtsdraaiende omkeerbare deur met slot, Pedaaldeuropener met overbelastingsbeveiliging, 25 paar verstelbare geleiders (80 x 60 cm), LED-verlichting |
| Breedte | 830 mm |
| Breedte (verpakt) | 920 mm |
| Diepte | 1087 mm |
| Diepte (verpakt) | 1140 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 2205 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 2255 mm |
| Hoogte (verpakt) | 2290 mm |
| Volume (verpakt) | 2.4 m³ |
| Energie verbruik | 2708 kWh/year |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Standaard energie-efficiëntieklasse | ISO 22041: 2019 |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 56.72 EEI |
| Invoegen van bakplaat | Inschuiven in lengte- of dwarsrichting |
| Afmeting van de bakplaat (mm) | 600 x 800 / 600 x 400 |
| Maximum aantal trays | 50 |
| Paren van verstelbare supports voor bakplaten | 25 |
| Temperatuurbereik | -25/+12°C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Vermogen | 790 W |
| Uitwendig | RvS AISI 304 |
| Interieur | RvS AISI 304 |
| Bruto gewicht | 190 kg |
| Netto gewicht | 173 kg |
| Isolatiedikte | 80 mm |
| Isolatietype | Polyurethaan |
| Potens / Wielen | H = 130-180 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 670 l |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Temperatuurbereik uitgebreid | -25/+10°C |
| Volume, bruto | 1000 l |
| Koelsysteem | Built-in cooling system |
| Koelcapaciteit | 803 |
| CO2-equivalent | 0.447 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.149 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 143951010 |
143951010
Baker F 950 L DR Vriezer
Hoshizaki BAKER F 950 L DR is een voorraadvriezer voor bladen van 600 x 800 mm. Hij heeft een netto bruikbaar volume van 670 liter en een kasthoogte van 2205-2255 mm. Poten zijn verstelbaar van 130-180 mm.
Get quote
View spec sheet
Specifications
Accessories
| Accessory name | Item number |
| Set van 4 wielen 125 mm | 760660022 |
| Set van 4 poten 130-180 mm | 760660118 |
| Hoofd sleutel (loper) | 760660430 |
| Rooster grijs 600 x 800 mm met achteropstand | 760660436 |
| Rooster RVS 600 x 800 mm met achteropstand | 760660441 |
| Rooster RVS 600 x 800 mm met achteropstand voor, set van 4 | 760660449 |
| Set geleiders voor BAKER 950, 2 stuks | 760660542 |