KM-140C-HC-W Crescent EDGE ijsmachine met ingebouwte opslagbunker
F178-C241
Read more
Deze Hoshizaki KMD-210ABE-HC is een KM ijsmachine met seperate bunker en produceert tot 210kg halvemaanvormig ijs per 24 uur. Dit model is compatibel met onze bunkers.
Afmetingen en gewicht ijsblokjes - vrijwaring: Alleen ter illustratie. De grootte en het gewicht van de kubus kunnen verschillen als gevolg van lokale installatieomstandigheden.
Get quote View spec sheet| Specification | Value |
| Artikelnummer | M099 |
| Modelnaam | KMD-210ABE-HC |
| Type ijsmachine | Crescent Ijsmachine |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Separate bunke |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van oorsprong | UK |
| Titel | Crescent Ijsmachine, Modulair |
| Overeenkomende waterfilters | 4HC-H Twin, Vervangende cartridge |
| Breedte | 560 mm |
| Breedte (verpakt) | 749 mm |
| Diepte | 625 mm |
| Diepte (verpakt) | 867 mm |
| Hoogte | 610 mm |
| Hoogte (verpakt) | 796 mm |
| Volume (verpakt) | 0.517 m³ |
| Elektrisch verbruik | 0.683 kW |
| Luchttemperatuur (maximum) | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (minimum) | 7 °C |
| Spanningsbereik | 207-254V |
| Watervoorziening druk (maximaal) | 0.8MPa (8bar) |
| Watervoorzieningsdruk (minimum) | 0.07MPa (0.7bar) |
| Watervoorzieningstemperatuur (maximum) | 35 °C |
| Watertoevoer temperatuur (minimum) | 7 °C |
| Beveiliging van de elektrische circuitonderbreker | 5 A |
| Uitwendig | RVS AISI 441, Gegalvaniseerd staal (achterzijde), Plastic (ventilatierooster) |
| Bruto gewicht | 66 kg |
| Netto gewicht | 57 kg |
| Warmteafvoer (AT 32°C, WT 21°C) | 1.441 kW |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | Crescent |
| IJsproductie | 210 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.77 |
| Optionele extra's | 4HC-H waterfiltratie systeem |
| Bijbehorende bin(nen) | B-140SB, B-210SB, B-340SB |
| CO2-equivalent | 0.441 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.147 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| Bijbehorende topkits | TK-8D voor B-210SB, TK-8D + TK18D voor B-340SB |
| SKU | M099 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Twin | 9320-52 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for