| Specification | Value |
| Artikelnummer | 962819000 |
| Modelnaam | ECO MIDI U 82 CCF CO2 L2 4S (29X71) |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Right hand hinged reversible door, automatic door closing, 4 stainless steel shelves, LED lighting |
| Breedte | 820 mm |
| Diepte | 775 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | Categorie nog niet gereguleerd |
| Plankgrootte | 2/1 GN breed |
| Temperatuurbereik | -5/+12°C |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 137 kg |
| Netto gewicht | 137 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 459 l |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 603 l |
| Volume, netto | 459 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 300 |
| GWP | 1 GWP |
| Type koudemiddel | R744 |
| SKU | 962819000 |
962819000
Get quote
View spec sheet
ECO MIDI U 82 CCF CO2 L2 4S (29X71)
VOOR CO2 KOELSYSTEMEN.
Kast exclusief regelaar, uw installateur dient de regelaar van uw keuze in te bouwen.
Deze oplossing omvat:
- Verdamper getest tot 60 bar, wordt geleverd met druktest certificaat.
- 3 x PT1000 sensoren voor ruimtetemperatuur, verdampertemperatuur en superheat
- Elektronische ruimte uitgerust met DIN controller. De standaard elektrische componenten zijn gebundeld binnen de ruimte voor gemakkelijke plaatsing van uw eigen regelaar.
- Standaard uitsnede voor display/regelaar van 29 x 71 mm (H x B)
- Injectieklep (AKVP met EEV spoel) voor maximale openingskoppel
- Standaard uitgerust met een herverdampingslekbak onder de kast, inclusief herverdampingselement. Bij voorkeur dient het apparaat aangesloten te worden op een externe waterafvoer.
Optioneel op aanvraag: display uitsnede op maat gemaakt.
Uw installateur zorgt voor:
- Regelaar
- Drukzender
Maximale flexibiliteit met de “U” kast;
Deze kast kan gebruikt worden als koeler, dieptekoeler en vriezer. Na installatie van de door u gekozen regelaar kunt u dit eenvoudig zelf instellen.