| Specification | Value |
| Artikelnummer | 966200041 |
| Modelnaam | COMPACT K 620 RG L2 4N |
| Merk | Gram |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Titel | REFRIGERATOR |
| Voorzien van | Rechts afgehangen deur incl. slot, deur is om te hangen, 4 grijze roosters. Uitwendig: RvS. Inwendig: Grijs ABS, isolatie 60 mm. |
| Breedte | 695 mm |
| Diepte | 874 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 2010 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 2075 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 40.17 EEI |
| Aantal planken | 4 |
| Maximaal aantal planken | 24 |
| Plankgrootte | 2/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | ABS grijs |
| Bruto gewicht | 102 kg |
| Netto gewicht | 102 kg |
| Isolatiedikte | 60 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 421 l |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 45.4 dB |
| Volume, bruto | 580 l |
| Volume, netto | 421 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 413 |
| CO2-equivalent | 0.174 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.058 kg |
| Type koudemiddel | R600a |
| SKU | 966200041 |
COMPACT K 620 RG L2 4N REFRIGERATOR
Koelkast. Deur rechts of links afgehangen, inclusief slot, 4 grijze roosters. Hoogte: 2010 mm Inhoud bruto: 583 ltr. Uitwendig/inwendig: RvS/ ABS grijs De COMPACT 610 zijn robuust en volkomen geschikt voor de hoge eisen van de professionele keuken. De COMPACT 610 kasten zijn ruim (GN 2/1) en verkrijgbaar als koel- of vrieskast. Getest volgens ISO 23953 en in energieverbruik een van de meest zuinigste in zijn klasse. De lijst van uitrusting is lang en bestaat onder meer uit, geventileerde koeling, automatische ontdooiing, digitale temperatuuruitlezing, elektronische besturing, deurslot, bakkersuitvoering , marine uitvoering en nog veel meer.