| Specification | Value |
| Artikelnummer | 962120281 |
| Modelnaam | MARINE COMPACT F 210 RH 2M 60 Hz |
| Merk | Gram |
| Titel | Undercounter Freezer for Marine use |
| Voorzien van | Rechts afgehangen deur, inclusief slot, deur is om te hangen, 2 RvS marine roosters, 1 RvS bodemrooster, marine poten optioneel. |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 640 mm |
| Hoogte | 830 mm |
| Plankgrootte | Rooster 484,7 x 433 mm |
| Temperatuurbereik | -22/-5°C |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | ABS grijs |
| Bruto gewicht | 46 kg |
| Netto gewicht | 46 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Opties | 50Hz |
| Voeding | 230V, 60Hz |
| Volume, bruto | 125 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 177 |
| Koelmiddel | 0.07 kg |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | 962120281 |
MARINE COMPACT F 210 RH 2M 60 Hz Undercounter Freezer for Marine use
Vrieskast in marine uitvoering. Rechts afgehangen deur, inclusief slot, deur is om te hangen, 2 RvS marine roosters, 1 RvS bodemrooster, marine poten optioneel. Hoogte: 830 mm Inhoud bruto: 125 ltr.
Inwendig/uitwendig: RvS/PS wit. De COMPACT 210 kasten zijn gemaakt om bij de tafelhoogte van de professionele werkplek te passen. Met een breedte en een diepte van 59,5 x 64 cm en een hoogte van 83 cm, zijn de kasten ideaal voor onder een tafelblad. Dan zijn de levensmiddelen altijd bij de hand als ze gebruikt moeten worden.
U kunt kiezen tussen een witte of RvS uitvoering, met dichte deur of een glasdeur. De binnenwand is uit één stuk vormgegoten PS-kunststof vervaardigd, met mooie afgeronde hoeken. De RvS kasten zijn inwendig wit PS, De glasdeur kasten zijn inwendig altijd wit PS.