| Specification | Value |
| Artikelnummer | E1CK-D108 |
| Modelnaam | IM-240XNE-21 |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Stapelbaar |
| Titel | Ijsblokjesmachine, Modulair & Stapelbaar |
| Let op | Dit type ijsmachine wordt alleen op bestelling geproduceerd. Houd a.u.b. rekening met een langere levertijd. |
| Breedte | 1084 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Elektrisch verbruik | 1.33 kW |
| Energie verbruik | 1.33 kWh |
| Uitwendig | RVS |
| Bruto gewicht | 98 kg |
| Netto gewicht | 84 kg |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | XS Ijsblokje - 21 |
| IJsproductie | 217 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.95 |
| Bijbehorende bin(nen) | F-1025-52S, F-650-42S, F-650-44S, F-950-48S |
| CO2-equivalent | 1882 kg |
| Type koudemiddel | R404A |
| SKU | E1CK-D108 |
IM-240XNE-21 Ijsblokjesmachine, Modulair & Stapelbaar
Deze stapelbare, modulaire ijsmachine maakt deel uit van een uniek assortiment ijsblokjesmachines; ontworpen met hygiëne als prioriteit. Iedere ijsproductiecyclus wordt uitgevoerd met vers water, waardoor alleen ijs van de hoogste kwaliteit wordt geproduceerd. De blokjes zijn gemakkelijk te herkennen aan hun precieze vorm, helderheid en langzame verdunning van de drank. Dit is vooral van belang voor ijs dat bestemd is voor het bereiden van premium dranken zoals cocktails, aangezien zuiverheid en smaak hierdoor behouden blijven. Voor dit model heeft u een opslagbunker nodig en kan worden gestapeld om de ijsproductie te verveelvoudigen.
Nieuw model verkrijgbaar
Specifications
Accessories
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Twin | 9320-52 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |