| Specification | Value |
| Artikelnummer | 861800657 |
| Modelnaam | GASTRO K 1807 CSG A 3D/3D/3D L2 |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Stainless steel solid top and 3 drawer sections each with 3 x 1/3 drawers |
| Breedte | 1726 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 885 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 950 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Plankgrootte | 1/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 158 kg |
| Netto gewicht | 158 kg |
| Isolatiedikte | 50 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 287 l |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 506 l |
| Volume, netto | 287 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 386 |
| CO2-equivalent | 0.23 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.07 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 861800657 |
861800657
Get quote
View spec sheet
GASTRO K 1807 CSG A 3D/3D/3D L2
Gekoelde werkbank. Vlak gesloten RvS werkblad, 3 secties 3 x 1/3 laden, met compressor. Hoogte: 885/950 mm Inhoud bruto: 506 ltr. Uitwendig/inwendig: RvS/RvS GASTRO 07 net zo uniek als u. Indien u kiest voor een GASTRO 07 werkbank kiest u voor een goede hygiëne, een gebruiksvriendelijke werkplek en de modernste techniek en design. De 07 werkbanken biedt u ook de optie van een elektrisch hefsysteem.