| Specification | Value |
| Artikelnummer | 860900043 |
| Modelnaam | KPS 90 SF-4 |
| Merk | Gram |
| Titel | SHOCK KOELER/VRIEZER - ZONDER COMPRESSOR |
| Let op | Het is noodzakelijk om dit apparaat aan te sluiten op een externe afvoer |
| Breedte | 1100 mm |
| Diepte | 850 mm |
| Hoogte | 2015 mm |
| Energieverbruik - Koelen (kWh/kg) | 0.11 kWh/kg |
| Energieverbruik - Vriezen (kWh/kg) | 0.28 kWh/kg |
| Temperatuurbereik | -25/+10°C |
| Compatibel met | Rational iCombi Pro & Classic 20-1/1 |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 200 kg |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Opties | Verkrijgbaar als SF-1 model compatibel met Rational Rational CPC 201 en als SF-2 compatibel met Hounö type 1.16 / 1.20 en Rational SCC 201. |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Koelcapaciteit | 90 |
| Vriescapaciteit | 50 |
| Type koudemiddel | Het standaard model is uitgerust met een R404 ventiel; op verzoek kan dit gewijzigd worden in een RU1 ventiel (geschikt voor R407A/R407F/R448A/R449A/R452A/R455A) |
| SKU | 860900043 |
860900043
Get quote
View spec sheet
KPS 90 SF-4 SHOCK KOELER/VRIEZER – ZONDER COMPRESSOR
Shock koeler/vriezer. Zonder compressor. Deur rechtsdraaiend. Uitwendig/inwendig: RvS/RvS GRAM PROCESS meubelen zijn volledig toegespitst op de professionele keuken. U heeft vele keuzes zoals: snelkoelen, snelvriezen, koelen, vriezen, temperatuurbegrensd ontdooien, droge werking. Gram biedt u een complete range voor alles wat de moderne professionele keuken nodig heeft.