| Specification | Value |
| Artikelnummer | 860600505 |
| Modelnaam | KPS 60 CF CO2 |
| Titel | ROLL-IN BLAST CHILLER (CF) FOR REMOTE CO2 COOLING SYSTEMS. |
| Let op | It is necessary to connect this unit to an external drain |
| Breedte (verpakt) | 780 mm |
| Breedte binnenin | 455 mm |
| Diepte (verpakt) | 995 mm |
| Diepte binnenin | 850 mm |
| Hoogte (verpakt) | 2025 mm |
| Hoogte binnenin | 1545 mm |
| Volume (verpakt) | 1.5716 m³ |
| Temperatuurbereik | -25/+10°C |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 205 kg |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Koelcapaciteit | 60 |
| GWP | 1 GWP |
| Type koudemiddel | R744 |
| SKU | 860600505 |
860600505
Get quote
View spec sheet
KPS 60 CF CO2 ROLL-IN BLAST CHILLER (CF) FOR REMOTE CO2 COOLING SYSTEMS.
BLASTCHILLER VOOR CO2 KOELSYSTEEM.
De snelkoeler is klaar voor installatie met een ingebouwde master controller en slave controller
Deze oplossing omvat:
- Master controller en superheat controller (slave)
- Expansieklep
- Drukzender
Het is noodzakelijk om deze kast op een afvoer aan te sluiten.