NEW
Premier F 3 B DL DL DR L E CO2 Vrieswerkbank met 3 secties zonder bediening voor extern koelsysteem
313030112102
Read more
Hoshizaki Premier K 3 A 3D 3D 3D L E is een 3-sectie 1/1 GN koelwerkbank met drie ladenset van 3 x 1/3 lade elk en een vlak werkblad. Het heeft een netto bruikbaar volume van 232 ltr. De body-hoogte is 750 mm.
Get quote View spec sheet| Specification | Value |
| Artikelnummer | 311000444100 |
| Modelnaam | Premier K 3 A 3D 3D 3D L E |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 6 jaar |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Titel | Gekoelde werkbank met 3 secties |
| Toebehoren inbegrepen | N.V.T. |
| Voorzien van | Vlak gesloten RvS werkblad, 3 ladenset van 3 x 1/3 lade elk |
| Breedte | 1755 mm |
| Breedte (verpakt) | 1783 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Diepte (verpakt) | 730 mm |
| Hoogte | 794.2 mm |
| Hoogte (verpakt) | 1081 mm |
| Volume (verpakt) | 1.43 m³ |
| Energie verbruik | 525 kWh/year |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Standaard energie-efficiëntieklasse | ISO 22041: 2019 |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 22.02 EEI |
| GN schaalgrootte | 1/1 GN |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Vermogen | 125 W |
| Uitwendig | RvS AISI 304 |
| Interieur | RvS AISI 304 |
| Bruto gewicht | 177 kg |
| Netto gewicht | 164 kg |
| Isolatiedikte | 60 mm |
| Isolatietype | Polyurethaan |
| Potens / Wielen | H = 130-180 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 232 l |
| Aantal secties | 3 secties |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 43 dB |
| Volume, bruto | 463 l |
| Volume, netto | 232 l |
| Werkblad opties | Vlak werkblad A |
| Koelsysteem | Built-in cooling system |
| Deur/lade configuratie | Met ladenset van 3 x 1/3 lade |
| Koelcapaciteit | 350 |
| CO2-equivalent | 0.195 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.065 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| Model | 21 |
| SKU | 311000444100 |
| Accessory name | Item number |
| Set van 4 wielen 150 mm | 760660011 |
| Set van 4 wielen 200 mm | 760660012 |
| Set van 4 wielen 125 mm | 760660022 |
| Set van 4 poten 130-180 mm | 760660118 |
| Set van 4 poten 135-200 mm | 760660119 |
| Uitbreidingsset voor wielen (verlengt de hoogte van de wielen met 50 mm) | 760660453 |
| Deursectie | 760660482 |
| Ladenset van 2 x 1/2 lade | 760660483 |
| Ladenset van 3 x 1/3 lade | 760660484 |
| Soft-close lade-ombouwset. Te bestellen per lade (voor retrofit) | 760660549 |
| Werkblad vlak PREMIER 370 | 760660581 |
| Werkblad met 50mm opstaande rand PREMIER 370 | 760660585 |
| Werkblad met 100mm opstaande rand PREMIER 370 | 760660586 |
| Set van 4 poten 100-150 mm | 760660700 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for