| Specification | Value |
| Artikelnummer | 856050111 |
| Modelnaam | SNOWFLAKE K 605 RG L2 3N E |
| Merk | Gram |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Titel | Koelkast, 1 deur |
| Breedte | 695 mm |
| Diepte | 855 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
| Energie verbruik | 809 kWh |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 62.3 EEI |
| Plankgrootte | 2/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | -2/+8°C |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Vermogen | 278 kW |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 113 kg |
| Netto gewicht | 113 kg |
| Isolatiedikte | 60 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Netto bruikbare volume | 419 l |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 594 l |
| Volume, netto | 419 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 283 |
| CO2-equivalent | 0.3 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 856050111 |
SNOWFLAKE K 605 RG L2 3N E Koelkast, 1 deur
De Snowflake GII serie wordt gefabriceerd op basis van uitmuntende Japanse en Deense ontwikkelings- en ontwerptechnologieën en is gewijd aan het vereenvoudigen van alledaagse werkroutines van keukenpersoneel over de hele wereld.
De technologie achter de prestatieverhoging van de Snowflake GII is het koelsysteem dat geschikt is voor tropische omgevingen tot +40°C. Bovendien is het koelmiddel van de nieuwe generatie Snowflake het milieuvriendelijke koelmiddel R290, een natuurlijk gas (HC) dat het energieverbruik aanzienlijk vermindert.
Zowel het interieur als het exterieur zijn gemaakt van roestvrij staal.