NEW
Premier F 2 A DL DR L E CO2 Vrieswerkbank met 2 secties zonder bediening voor extern koelsysteem
213000012102
Read more
Hoshizaki Premier K 2 A DL DR L E is een 2-sectie 1/1 GN koelwerkbank met twee deuren en een vlak werkblad. Het heeft een netto bruikbaar volume van 192 ltr. De body-hoogte is 750 mm, de roosterbreedte is 325 mm.
Get quote View spec sheet| Specification | Value |
| Artikelnummer | 211000012100 |
| Modelnaam | Premier K 2 A DL DR L E |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 6 jaar |
| Land van oorsprong | Turkije |
| Titel | Gekoelde werkbank met 2 secties |
| Toebehoren inbegrepen | 2 grijze roosters in elke deursectie |
| Voorzien van | Vlak gesloten RvS werkblad, 2 deursecties, 4 grijze roosters incl. dragers |
| Breedte | 1314 mm |
| Breedte (verpakt) | 1340 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Diepte (verpakt) | 730 mm |
| Hoogte | 794.2 mm |
| Hoogte (verpakt) | 1081 mm |
| Volume (verpakt) | 1.0574 m³ |
| Energie verbruik | 317 kWh/year |
| Energie-efficiëntieklasse | A+ |
| Standaard energie-efficiëntieklasse | ISO 22041: 2019 |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 13.9 EEI |
| Aantal planken | 4 |
| Aantal planken per sectie | 2 |
| Plankgrootte | 1/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Vermogen | 115 W |
| Uitwendig | RvS AISI 304 |
| Interieur | RvS AISI 304 |
| Bruto gewicht | 110 kg |
| Netto gewicht | 98 kg |
| Isolatiedikte | 60 mm |
| Isolatietype | Polyurethaan |
| Potens / Wielen | H = 130-180 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 192 l |
| Aantal secties | 2 secties |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 43 dB |
| Volume, bruto | 301 l |
| Volume, netto | 192 l |
| Werkblad opties | Vlak werkblad A |
| Koelsysteem | Built-in cooling system |
| Deur/lade configuratie | Met deursectie |
| Koelcapaciteit | 206 |
| CO2-equivalent | 0.21 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.07 kg |
| Type koudemiddel | R600a |
| SKU | 211000012100 |
| Accessory name | Item number |
| Rooster RVS, 325 x 530 mm | 760660010 |
| Set van 4 wielen 150 mm | 760660011 |
| Set van 4 wielen 200 mm | 760660012 |
| Set van 4 wielen 125 mm | 760660022 |
| Set van 4 poten 130-180 mm | 760660118 |
| Set van 4 poten 135-200 mm | 760660119 |
| Uitbreidingsset voor wielen (verlengt de hoogte van de wielen met 50 mm) | 760660453 |
| Deursectie | 760660482 |
| Ladenset van 2 x 1/2 lade | 760660483 |
| Ladenset van 3 x 1/3 lade | 760660484 |
| Set geleiders, 2 stuks | 760660545 |
| Rooster grijs, 325 x 530 mm | 760660546 |
| Werkblad vlak PREMIER 270 | 760660580 |
| Werkblad met 50mm opstaande rand PREMIER 270 | 760660583 |
| Werkblad met 100mm opstaande rand PREMIER 270 | 760660584 |
| Set van 4 poten 100-150 mm | 760660700 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for