DCM-120KE-HC Dispenser, Ijsblokjes & Water
L032
Read more
De DCM-60KE is een ijs-/waterdispenser die de volgende combinaties kan produceren: cubelet ijs, cubelet ijs en water of alleen water. Het systeem voor ijs-/waterdistributie kan voor meerdere omgevingen worden gebruikt, waaronder de horeca, catering, recreatie en gezondheidszorg. Ze zijn compact en hebben weinig ruimte nodig. De portiegrootte is gemakkelijk te doseren, waardoor de hoeveelheid ijs eenvoudig op de eindgebruiker kan worden afgestemd. Ideaal voor zelfbediening.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | L014 |
| Modelnaam | DCM-60KE-P |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Ingebouwde bunker |
| Titel | Dispenser, Ijsblokjes & Water |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 585 mm |
| Hoogte | 645 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 695 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 710 mm |
| Afmetingen van de poten | Inclusief poten 50-65 mm |
| Elektrisch verbruik | 0.28 kW |
| Energie verbruik | 0.28 kWh |
| Bruto gewicht | 56 kg |
| Netto gewicht | 47 kg |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Opslagbunker capaciteit | 1.9 kg |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | Cubelet & Water |
| IJsproductie | 60 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.06 |
| CO2-equivalent | 300 kg |
| Type koudemiddel | R134a |
| SKU | L014 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Single | 9320-51 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
L032
Read more
L031
Read more
L030
Read more
L033
Read more
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for